Detaylı Ürün Arama

Ürün aramak için lütfen aşağıdaki menüler arasından seçim yapın

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

 

STOKO® Skin Care, cilt koruma, cilt temizleme ve cilt bakım ürünleri konusunda Avrupa ‘nın lider üreticilerinden biridir. 75 yıllık gelenek ve tecrübe ile STOKO® Skin Care ‘in özel ürünlerinin ortaya çıkmıştır. Bugün STOKO® Skin Care ürünleri üç grupta özetlenebilir;
  • STOKO® Skin Care – Mesleki Cilt Bakım Ürünleri

  • Cosmedis® - Profesyonel Bakım Ürünleri

  • STOKO® Refresh – Tuvalet ve Banyolarda El Hijyeni için Yenilikçi Çözümler

STOKO® Skin Care ‘in Araştırma ve Geliştirme Departmanı bilimsel bulgulara ve dış kaynaklı enstitülere dayanarak STOKO® ürünlerini sürekli test etmekte ve geliştirmektedir.

  

Germo, 1956 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan bugüne her zaman dezenfeksiyon ve hijyen ile eş anlamlı olmuştur. Bugünlerde Germo, sağlam tecrübesi ve gelişen araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile enfeksiyonla mücadele etmektedir. Kimya takımı ürünleri her gün kontrol ederek, en yüksek kaliteli standartlara sahip olması için çalışmaktadır. İşbirliği içinde olan saygıdeğer üniversiteler, müşterilere en iyi performansa sahip ürünü sunmak için çalışmaktadırlar. Üretim sisteminin kalitesi ISO 9001:2000 ve ISO 13485 Sertifikaları ile garanti altına alınmıştır.

 

Bochemie Grup, hijyen ürünlerinde orta Avrupa ‘nın lider firmalarından biridir. En güçlü markaları SAVO, Ultra, Chloramin, Feropur ve Bochemit ‘tir. Grup metal yüzey uygulamaları ve akümülatörler için kimyasallar dahil özel kimyasalların global tedarikçisidir.Grup ve ortak firması Bochemie A.Ş‘nin merkez üssü Bohumin‘dedir. Firmanın diğer parçaları ise, EVM (Macar ev hijyeni üreticisi), Ekomor (Çek Mühendislik Firması), Permedia Polonyalı boya maddesi üreticisi ve Slovakya, Polonya, Macaristen, Bulgaristan, Romanya ve Rusya kolları. Grubun 730 çalışanı bulunmaktadır. Sahipleri Çek yatırım firması olan Benson Oak Capital ve ARX Equity Partners ‘dır.

   

Hastaneler, Klinikler, Tıbbi Alanlar, Laboratuarlar ve Catering Mutfaklar için Hijyen Ürünleri

Akadia-Chemie kurulduğu 1998 yılından bu yana piyasaya EN ISO 13485 sertifikası ile güvenilir ürünler üretmektedir. Hedefi yeni teknolojiler ile profesyonel kullanıcılar için ileriye yönelik çözümler üretmektir. Bu hedef doğrultusunda Hastanelerin, Kliniklerin, Tıbbi Alanların ve büyük mutfakların hijyen standartlarına ulaşmaları için gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.
 
Ürünler VAH listesinde yer almakta ve DIN EN ISO 13485 sertifikasına sahip firmada gerekli standartlara uygun bir şekilde üretilmektedir.

   

OXY’PHARM 2003 yılında Ecole Centrale de Paris ‘ten mühendis olan Arnauld ROULEAU ve Eczacılık Doktoru Thierry ROULEAU ismindeki iki kardeşin isteği ile ve devamlı gelişim amacıyla kurulmuştur. Bu birliktelik firmanın haşere dezenfeksiyonunun yanında otomatik yüzey dezenfeksiyonu için ürettiği ve dağıttığı biyolojik materyaller ve ürünler konusundaki etkinliklerini açıklamaktadır. Biyololojik Dezenfeksiyon (NOCOLYSE) konsepti bu kombinasyondan oluşturulmuştur.
 
OXY’PHARM tarafından dezenfeksiyon yada haşere dezenfeksiyonu amacıyla geliştirilen tüm bu ürün grubu ekolojik sorumluluk ve sürdürülebilir gelişim mantığıyla tasarlanmıştır.

Bu yüzden tüm OXY’PHARM ürünleri tamamen biyolojik olarak indirgenebilir, tamamen çevre dostu ve insanlar için güvenlidir.

Tüm ürünler ISO 9001 – EN 13485 ve Medikal Cihazlar için CE-Markası (CE 0499) sistemleri ile üretilmektedir.

   

Esteer,Hastaneler, Medikal ve Dental Alanlar, Laboratuarlar, Evler, Yiyecek Üretim Endüstrisi, Kantin Mutfakları ve Umumi Alanlar için Dezenfeksiyon, Temizlik ve Bakım ürünleri üretir.
20 yıldan daha fazladır, esteer® Pharma GmbH dezenfeksiyon ve medikal hijyen alanında, modern ve ileriyi gören Araştırma ve Geliştirmesi ve ileri teknoloji ile yüksek standart gereksinimlerini karşılayan;
  • El ve Cilt Dezenfeksiyonu

  • Medikal Aletlerdeki Uygulamalar 

  • Yüzeylerin ve Ekipmanların Dezenfeksiyonu ve Temizliği

alanlarındaki ürün gamı ile partneriniz olmuştur.Bugün, esteer ® sadece ileri düzey dezenfektanlar değil, özel uygulamalar(Diş Hekimliği, Yaşlı Bakımı ve İş Güvenliği) için profesyonel kozmetik ürünler de üretmektedir.